Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 45 x 45 cm, rámováno, pod sklem, datováno 1934, signováno vlevo dole George Jílovský.Autor viz T 1/435, V 2/544, TB 18/556, Ch 4/256.